Fundacja Profilogos – Aktywne wsparcie dla pokoleń

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

Suma darowizn: 100zł

Działania charytatywne

Wspólnie możemy więcej! – działania Fundacji Profilogos w okresie świątecznym 2022

„Wspólnie możemy więcej” – taki cel przyświecał naszej Fundacji w szczególności w ubiegłorocznym okresie świątecznym. Nasze działania skupiliśmy głównie na pomocy materialnej tym najbardziej potrzebującym.

Nasz przedstawiciel Prezes Zarządu Fundacji Profilogos – dr Andrzej Kobiałka uczestniczył na Świątecznym Spotkaniu Opłatkowym w Placówce Wsparcia Dziennego „Kreatywnia” w Myślenicach. Na uroczystości był świąteczny posiłek, życzenia oraz wspólne śpiewanie kolęd. Wszystkie dzieci uczestniczące w tym spotkaniu otrzymały upominki od naszej Fundacji.

Członkowie oraz wolontariusze Fundacji Profilogos przekazali też potrzebującej rodzinie skomponowaną świąteczną paczkę, w której znalazły się przede wszystkim artykuły spożywcze oraz chemiczne.

Te i wiele innych naszych działań nie mogły by się odbyć gdyby nie wsparcie wszystkich naszych wolontariuszy, sympatyków oraz darczyńców. W związku z tym w tym roku osoby, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju naszej Fundacji otrzymały od nas drobny prezent w postaci dużych bombek.

Dzięki waszej pomocy Fundacja Profilogos mogła w tym roku pomóc wielu osobom w trudnej sytuacji materialnej, dając im nieco radości i uśmiechu w świąteczny czas. Za wszystkie miłe słowa, datki na rozwój oraz wsparcie dziękujemy Wam!