Fundacja Profilogos – Aktywne wsparcie dla pokoleń

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

Suma darowizn: 100zł

O Fundacji

Poznaj nas lepiej

Fundacja Profilogos

Fundacja Profilogos została założona w 2022 roku w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby środowiska lokalnego w zakresie profilaktyki, diagnozy i terapii.

Optykę działania kierujemy do wszystkich potrzebujących a zwłaszcza do najmłodszej i najstarszej grupy wiekowej. Te wypolaryzowane działania ukierunkowane są na aktywne i ukierunkowane wsparcie pokoleniowe. Budując mosty pokoleniowe dostrzegamy potrzebę zwrócenia szczególnej uwagi na wzmocnienie, wsparcie i pomoc dla potrzebujących.

Poprzez nasze działania chcemy skupić się na wczesnej interwencji logopedycznej wśród najmłodszych grupach wiekowych (niemowlaki) oraz wzmocnić dobrostan oraz zaktywizować najstarszą grupę beneficjentów (seniorów).

Fundacja działa na podstawie Statutu oraz przepisów Ustawy z dnia 6 kwietnia 1984 r. o fundacjach (tj.: Dz.U. 1991 nr 46 poz. 203 z późn. Zm.) i Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. 2003 nr 96 poz. 873 z późn. Zm.).

Misja Fundacji

Misją Fundacji jest pomoc potrzebującym. Wspiera osoby starsze, niepełnosprawne, zagrożone wykluczeniem społecznym, dotknięte przez los. Głównym fundamentem Fundacji Profilogos są działania diagnostyczne, profilaktyczne oraz terapeutyczne w zakresie dwóch grup społecznych: niemowlaki i seniorzy.

Motto

Fundacja PROFILOGOS – aktywne wsparcie dla pokoleń

Pomóż nam aktywnie wspierać pokolenia!

Poznaj nasz zespół

Fundraising experience for your donors

Helping each other can make world better

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur notted adipisicing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et simply free text dolore magna aliqua lonm andhn.

Donation

Lorem ipsum dolor sit ame consect etur pisicing elit sed do eiusmod.
Explore

Fundraising

Lorem ipsum dolor sit ame consect etur pisicing elit sed do eiusmod.
Explore

Events

Lorem ipsum dolor sit ame consect etur pisicing elit sed do eiusmod.
Explore