Fundacja Profilogos – Aktywne wsparcie dla pokoleń

Wybierz metodę płatności
Dane osobiste

Dane karty kredytowej
Używamy bezpiecznego połączenia SSL do płatności.

Suma darowizn: 100zł

Konferencje

„Jak minimalizować i przeciwdziałać przemocy domowej w kontekście lokalnych zagrożeń społecznych” – konferencja na festynie rodzinnym w Gminie Lisia Góra

24 czerwca Prezes Fundacji Profilogos dr Andrzej Kobiałka uczestniczył w panelu dyskusyjnym podczas festynu rodzinnego w Gminie Lisia Góra. Wraz z zaproszonymi ekspertami skupił się na treści i konsekwencjach związanych z nową ustawą o przeciwdziałaniu pomocy domowej. Mieszkańcy gminy podczas tego panelu eksperckiego mogli się o Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej w tym Centrum Usług Społecznych, które między innymi skupiają się na przeciwdziałaniu przemocy domowej. Dodatkowo dr Andrzej Kobiałka poruszył też temat, którym jest problematyka seniorów oraz przemoc wobec nich. Są to często zjawiska niedostrzegalne w środowiskach lokalnych, lecz stanowią bardzo poważny problem w środowiskach lokalnych.

Dziękujemy wójtowi gminy Lisa Góra, Panu Arkadiuszowi Mikule za zaproszenie do udziału w tej konferencji oraz wszystkich osobom zaangażowanym w organizację tego festynu rodzinnego, oraz panelu ekspertów.

Wideo relację z tego wydarzenia można obejrzeć poniżej: